Pinofis.com olarak bizler, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç malzemelerini en hızlı şekilde adresinize teslim edebilmek için stoklu çalışmaktayız. Siparişlerinizi çalışma günleri içerisinde saat 15:00 e kadar tarafımıza ulaştırmanız ile birlikte stok yeterliliğine göre, aynı gün teslimat için hazırlamaktayız.


İstanbul İl sınırları içerisinde, Pinofis.com üzerinden oluşturduğunuz siparişlerinizi stok uygunluğuna bağlı olarak 1 İş günü içerisinde teslim etmekteyiz. İstanbul İl sınırına bağlı olmasına rağmen, uzak mesafede kalan bölgeler için ( Adalar, Şile veya Çatalca vb. ) teslimat süreleri ve kargo ücretleri değişiklik gösterebilmektedir.

Teslimatları İstanbul İl sınırları içerisinde, kendi araçlarımızla  yapmaktayız. Ancak bazı bölgeler için, mesafeye bağlı olarak anlaşmalı kargo firmalarımızla da iş birliği sağlamaktayız.


İstanbul dışı gönderileri için, anlaşmalı kargo firmalarımız olan UPS ve Yurtiçi Kargo ile çalışmaktayız. Stok durumuna bağlı olarak aynı gün siparişlerinizi kargo ile gönderime hazır hale getirmekteyiz. Sağlanacak olan kargo Hizmeti, kargo şirketinin adrese teslim yapabileceği bölgeleri kapsar. Köy veya Kasabalara teslimatın gerçekleşemediği durumlar yaşanabilir. Her il ve Bölge için teslimat süreleri değişiklik gösterebilir.


Teslimat için önemli bilgiler

- Ürünlerinizin adresinize sorunsuz ulaşabilmesi için, adres posta kodu ve kişisel bilgilerinizi lütfen eksiksiz doldurunuz.

- Resmi tatil ve Hafta sonları 1 iş günü teslimat kapsamında değildir.

- Toplu şekilde olabilecek , Gıda -Temizlik - Kırtasiye alımlarınızda,

 Örneğin;  çok miktarda A4 Fotokopi Kağıdı veya Deterjan ürünlerinde,  teslimat ve kargo ücretlendirmesi değişebilmektedir. Bu gibi durumlarda müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

- Kargo ücretleri, bulunduğunuz adres ve alışveriş tutarına göre değişiklik göstermektedir. Kargo ücretlerinde beklenmedik bir durumla karşılaştığınızda, müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

- Sipariş ödemelerinizi EFT veya HAVALE yöntemiyle yaptığınız taktirde, ödemeniz şirket hesabımıza geçtikten sonra işleme almaktayız.


Teslimat konusunda merak ettiğiniz farklı bir konu bulunuyorsa lütfen bizimle iletişime geçin.

Müşteri Hizmetleri  +90 212 656 10 80 

Danışma, e-posta  info@pinofis.com